Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ενίσχυση Υπηρεσιών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας» με κωδικό 5600.02.02 και Επιστημονικά Υπεύθυνο τον Καθηγητή, κ. Χαράλαμπο Μπιλλίνη, που χρηματοδοτείται από ίδιους πόρους του ΕΛΚΕ, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή προτάσεων για σύναψη σύμβασης εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου πλήρους απασχόλησης, από φυσικό πρόσωπο, το οποίο θα απασχοληθεί στο πρόγραμμα από την υπογραφή της σύμβασης έως 31.12.2024, με δυνατότητα σύναψης νέων συμβάσεων χωρίς τη διενέργεια νέας πρόσκλησης έως τη λήξη του έργου ή των τυχόν παρατάσεών του.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν αίτηση-πρόταση με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά με ηλεκτρονικό τρόπο, αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεσή της, εμπεριέχουσα σκαναρισμένα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, μέχρι την 20η Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: rc.hrcall@adm.uth.gr.
Θα πρέπει να αναφέρουν στο ΘΕΜΑ του mail τον αριθμό πρωτοκόλλου της παρούσας πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οποία υποβάλουν την Πρότασή τους.
ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν εντύπως την αίτηση με τα δικαιολογητικά αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεση Πρόταση, εμπεριέχουσα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, σε σφραγισμένο φάκελο μέχρι την 20η Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στη διεύθυνση:

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ Πρώην Γαλλικό Ινστιτούτο, Γεωργίου Καρτάλη 72 με Ροζού, ΤΚ 38333,Βόλος.

Αρχεία