Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του ερευνητικού προγράμματος με τίτλο ʺΚεντρικές Δράσεις για την Πρακτική Άσκηση Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, ακαδ. έτους 2022-23ʺ, Υποέργο 2, MIS 5183901, το οποίο συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και Εθνικούς πόρους και με φορέα υλοποίησης το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας  (κωδικός έργου ΕΛΚΕ 7290.02) και Επιστημονικά Υπεύθυνο τον Θεοδωράκη Ιωάννη, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη σύμβασης εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, από φυσικά πρόσωπα, στα οποία θα ανατεθεί η παραγωγή παραδοτέων, διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης μέχρι το τέλος του έργου 31/10/2023, με δυνατότητα σύναψης νέας σύμβασης, χωρίς τη διενέργεια νέας πρόσκλησης έως τη λήξη των τυχόν παρατάσεών του.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση-πρόταση με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά υποχρεωτικά με ηλεκτρονικό τρόπο, αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεσή της, εμπεριέχουσα σκαναρισμένα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, μέχρι την 16η Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: rc.hrcall@adm.uth.gr