Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ενίσχυση και επιτάχυνση διαδικασιών συγχώνευσης και αναδιοργάνωση δομών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας» (κωδικός Πράξης ΟΠΣ 5046480, κωδικός έργου ΕΛΚΕ 6857) που χρηματοδοτείται από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Μεταρρύθμιση Δημόσιου Τομέα 2014-2020» στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ 2014-2020, με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο -ΕΚΤ), με Επιστημονικά Υπεύθυνο τον Καθηγητή του Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας, κύριο Μαμούρη Ζήση, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη μίας (1) σύμβασης εργασίας ορισμένου χρόνου, από φυσικό πρόσωπο, τo οποίo θα απασχοληθεί στο έργο από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης και έως την 31/07/2023, με δυνατότητα να υπογραφεί νέα σύμβαση μέχρι την ημερομηνία λήξης των τυχόν παρατάσεών του, μετά από απόφαση του αρμοδίου οργάνου του ΕΛΚΕ και εφόσον υπάρχει η απαιτούμενη πίστωση στο έργο, χωρίς τη διενέργεια νέας πρόσκλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση-πρόταση με τα  απαιτούμενα δικαιολογητικά υποχρεωτικά με ηλεκτρονικό τρόπο, αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεσή της, εμπεριέχουσα σκαναρισμένα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, μέχρι την 7η Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 14:00 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: rc.hrcall@adm.uth.gr