Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του ερευνητικού έργου «Συστήματα στήριξης λήψης αποφάσεων για την αντιμετώπιση νοσοκομειακών λοιμώξεων και της μικροβιακής αντοχής (MRD-CDSS)» της Πράξης ΤΑΑ με Κωδ. ΤΑΕΔΚ-06179 και κωδικό ΕΛΚΕ 7291, με Επιστημονική Υπεύθυνη την Kαθηγήτρια του Τμήματος Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, κυρία Χατζηγεωργίου Άρτεμις-Γεωργία, το οποίο έχει ενταχθεί στην Ενιαία Δράση Κρατικών Ενισχύσεων Έρευνας, Τεχνολογικής Ανάπτυξης & Καινοτομίας «ΕΡΕΥΝΩ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ» με Κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5149205 στον Πυλώνα Ανάκαμψης «4. Ιδιωτικές Επενδύσεις και Θεσμικός Μετασχηματισμός» του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας «Ελλάδα 2.0» που χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση – NextGenerationEU, ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, από φυσικό πρόσωπο, στο οποίο θα ανατεθεί η παραγωγή παραδοτέων, διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης έως 31.12.2024, με δυνατότητα να ανανεωθεί ή παραταθεί χωρίς περιορισμό έως τη λήξη του έργου ή τυχόν παρατάσεών του, μετά από απόφαση του αρμοδίου οργάνου του ΕΛΚΕ και εφόσον υπάρχει η απαιτούμενη πίστωση στο έργο.