Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Εργασίες Πανεπιστημίου Θεσσαλίας / ΕΛΚΕ για την Επέκταση και Εξέλιξη του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου - Υποέργο 5 της Πράξης "Επέκταση και Εξέλιξη του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου (2023-2025)"» της Πράξης με Κωδ. ΟΠΣ 5201458 και κωδικό ΕΛΚΕ 7530,  με επιστημονικά υπεύθυνο τον Καθηγητή του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, κύριο Μποντόζογλου Βασίλειο, το οποίο έχει ενταχθεί στο «ΤΟΜΕΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ 2021-2025» και χρηματοδοτείται από το Εθνικό Πρόγραμμα Ανάπτυξης (ΕΠΑ), ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, από φυσικό πρόσωπο, στο οποίο θα ανατεθεί η παραγωγή παραδοτέων, διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης έως τη λήξη του έργου 31.12.2025, με δυνατότητα να ανανεωθεί ή παραταθεί χωρίς περιορισμό έως τη λήξη τυχόν παράτασης αυτού, μετά από απόφαση του αρμοδίου οργάνου του ΕΛΚΕ και εφόσον υπάρχει η απαιτούμενη πίστωση στο έργο, χωρίς τη διενέργεια νέας πρόσκλησης.
Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση-πρόταση με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά υποχρεωτικά με ηλεκτρονικό τρόπο, αλλά με δική τους αποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη κατάθεσή της, εμπεριέχουσα σκαναρισμένα τα παραπάνω αναφερόμενα δικαιολογητικά συμμετοχής, μέχρι την 1η Απριλίου 2024 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση:rc.hrcall@adm.uth.gr