Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Αρ. Πρωτοκόλλου
Ημερ/νία Πρωτ.
Τελική Ημερ/νία

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στο πλαίσιουλοποίησης του έργου  «"ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗ ΦΟΡΕΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΟΕΤΟΣ 2019 ΚΑΙ 2020" στην  περιοχή ευθύνης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας» (κωδικός έργου ΕΛΚΕ 6010), με  Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Καθηγητή του Τμήματος Μηχανολόγων ΜηχανικώνΠανεπιστημίου Θεσσαλίας, κύριο  Μποντόζογλου Βασίλειο, το οποίο χρηματοδοτείται από το Υπουργείο Παιδείας μέσω του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων,  ανακοινώνει την παρούσα πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή Πρότασης για σύναψησύμβασης μίσθωσης έργου  ιδιωτικού δικαίου, από φυσικό πρόσωπο, στο οποίο θα ανατεθεί ηπαραγωγή παραδοτέων , διάρκειας από την υπογραφή της σύμβασης και έως τη λήξη του έργου31.12.2020, με  δυνατότητα σύναψης νέας σύμβασης χωρίς τη διενέργεια νέας πρόσκλησης έως τη λήξη των τυχόν παρατάσεών του.
Οι ενδιαφερόμενοι και για όσο διάστημα εφαρμόζονται τα μέτρα αντιμετώπισης των συνεπειώντου κινδύνου  διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση-πρόταση μετα απαιτούμενα  δικαιολογητικά υποχρεωτικά με ηλεκτρονικό τρόπο, αλλά με δική τουςαποκλειστικά ευθύνη για την εμπρόθεσμη  κατάθεσή της, εμπεριέχουσα σκαναρισμένα ταπαραπάνω αναφερόμενα  δικαιολογητικά συμμετοχής, μέχρι την 20  Οκτωβρίου 2020 και ώρα 14:00 (τέλος προθεσμίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  ee@uth.gr .