Αίτηση Συμμετοχής στην ημερίδα με θέμα: «Δικαιώματα Διανοητικής και Βιομηχανικής Ιδιοκτησίας στην Έρευνα - Εταιρίες Τεχνοβλαστών (Spin off)»

Η Επιτροπή Ερευνών και Διαχείρισης του ΕΛΚΕ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας συνεχίζοντας την ενημέρωση της πανεπιστημιακής κοινότητας σε θέματα Διανοητικής και Βιομηχανικής Ιδιοκτησίας, διοργανώνει την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 14.00, ημερίδα με θέμα: «Δικαιώματα Πνευματικής/Βιομηχανικής Ιδιοκτησίας στην Έρευνα - Υπηρεσίες ΠΘ / ΟΒΙ», στο Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας Πολεοδομίας & Περιφερειακής Ανάπτυξης - ΑΙΘΟΥΣΑ Α6 («Πεδίον Άρεως» Βόλος).

Γραμματεία Επιτροπής Ερευνών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Γιαννιτσών & Λαχανά, Παλαιά - Συγκρότημα Τσαλαπάτα, 38334 - Βόλος

• Τηλ: 24210 06414, Φαξ: 24210 06464

Ακολουθήστε μας

Είμαστε και στα κοινωνικά δίκτυα You Tube και Facebook.